Muut yhdistykset

Eläkeliiton Suomenniemen yhdistys r.y.
Seppo Sillman
Pajalampi 1, Suomenniemi
puh. 0500 256467
seppo.sillman50@gmail.com

Keskustan Suomenniemen paikallisyhdistys ry
Olli Kiesilä
Kiesilänkuja 7, Suomenniemi
puh. 0400 258 839
olli.kiesila@pp.nic.fi

KäenJälki ry
Satu Mustanoja
Lepistöntie 12, Suomenniemi
puh. 050 561 2314
utassum@gmail.com
https://kaenjalki.com/

Liiste ry
Raimo Laitinen
Uittoranta 22, Suomenniemi
puh. 040 573 3170
raimo.laitinen@hotmail.fi

Maataloustuottajain Suomenniemen Yhdistys MTK – Suomenniemi ry
Jussi Karhula
Kuusenhaontie 39A, Suomenniemi
puh. 050 589 5657
mesikadet@gmail.com

Mannerheimin Lastensuojeluliiton Suomenniemen yhdistys ry
Reetta Juopperi
puh. 040 757 9178
reetta.juopperi@gmail.com

Nirkon Martat ry
Leena Kuivanen
puh. 015 669 428

Savitaipaleen ja Suomenniemen Riistanhoitoyhdistys
Pasi Juhani Laari
Vipusentie 3, Kouvola
puh. 0400 298 308
savitaipale-suomenniemi@rhy.riista.fi

Suomenniemen kirkkokuoro ry
Maria Kemppinen
puh. 050 501 3318
maria.kemppinen@gmail.com

Suomenniemen Kotiseutuyhdistys r.y.
Riitta Kiljunen
Kirkonkyläntie 10, Suomenniemi
puh. 040 567 2173
riitta.kiljunen@essote.fi

Suomenniemen Maamiesseura ry
Antti Särkkä
Suomenkyläntie 209, Suomenniemi
puh. 050 356 6997

Suomenniemen Martat ry
Marja Kauppi
Savanderintie 1 B, Suomenniemi
puh. 0400 491 579
marja.kauppi@mikkelinkuntopalvelu.fi

Suomenniemen Nuorison Tuki ry
Marja Kauppi
Savanderintie 1 B, Suomenniemi
puh. 0400 491 579
marja.kauppi@mikkelinkuntopalvelu.fi

Suomenniemen Nuorisoseura ry
Jonna Salmensuo
puh. 040 484 7929

Suomenniemen Tukiasuntoyhdistys ry
Hannu Kilkki
Karkauksentie 999, Suomenniemi
puh. 0500 863 432
kilkki.hannu@gmail.com

Suomenniemen Työväenyhdistys ry
Hannu Kilkki
Karkauksentie 999, Suomenniemi
puh. 0500 863 432
kilkki.hannu@gmail.com

Suomenniemen Urheilijat r.y.
Kyösti Kiljunen
Savivalkamantie 3, Suomenniemi
puh. 040 703 1542
kyosti.kiljunen@mhy.fi
www.suomenniemenurheilijat.com

Suomenniemen Vapaaehtoinen Palokunta r.y.
Mika Salopelto
puh. 0500 250 073

Suomenniemen Yrittäjät ry
Ville Viitikka
Laamalantie 111, Pellosniemi
puh. 0500 293 967
viitikka@nettilinja.fi

Sydänmaan Martat ry
Seija Puhakka
puh. 0400 205 213